.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 3 اسفند 1396
عنوان : دهه فجر انقلاب اسلامی ایران تجسم اراده ملت و عظمت امام خمینی (ره) بود
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ 
ساعت : ۹:۳۲:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و رئیس  کمیته روستایی و عشایری در جلسه این کمیته که با حضور  کوروش مهرابی رئیس اداره روابط عمومی سازمان و دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر، مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه  در ادارات تابعه، مسئولین روابط عمومی ادارات تابعه، آموزش و پرورش، سپاه ناحیه عشایری، مسئولین بنیاد شهید استان، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، مدیران بانک کشاورزی، خانه کشاورز، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر اعشای کمیته روستایی و عشایری در سالن جلسات سازمان جهادکشاورری برگزار شد گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران تجسم اراده بزرگ ملت ایران و عظمت امام خمینی (ره) بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، حجت الاسلام یوسفی نیا رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی آرزوی بزرگی بود که راه آن توسط بزرگان دین پیموده شد و با تلاش امام خمینی (ره) به ثمر نشست، افزود: در این مسیر همکاری مردم و ارتباط آنان و با تاسی از رهنمودهای امام راحل توانستند این انقلاب را بنیان گذاری کنند.

یوسفی نیا با بیان اینکه برای انقلاب اسلامی خون‌های زیادی ریخته شده خاطرنشان کرد: وظیفه امروز ما این است که با خون خودمان آن را حفظ و حراست کرده و راه جمهوری اسلامی استمرار داشته باشد.

یوسفی نیا با اشاره به اینکه یاد دوران انقلاب اسلامی و یادآوری دوران پیروزی انقلاب از اهمیت والایی برخوردار می‌باشد، تصریح نمود: این انقلاب الگویی برای تمام  جهانیان است و از این رو وظیفه معرفی انقلاب به عهده ما بوده که با هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌هایی در شان انقلاب اسلامی را تدوین و اجرا کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اضافه کرد: برنامه‌هایی که در ستاد دهه فجر انقلاب  انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد باید نشان دهنده دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد، گفت:  برنامه‌های ما شامل معرفی دستاوردها و منشا خدماتی خواهد بود که به عشایر و روستایان عزیز ارائه می‌شود.

وی دیگر برنامه‌ها را شامل برگزاری جشن انقلاب اسلامی، اجرای مسابقات فرهنگی و هنری در دهه فجر، سرکشی از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر جهادی، تزئینات سازمان و... را بیان نمود و از همه دستگاه‌های مرتبط خواست که در زمینه اجرای برنامه‌ها نهایت دقت و همکاری لازم را  مبذول دارند.

در ادامه  کووروش مهرابی رئیس اداره روابط عمومی سازمان و دبیر ستاد دهه فجر سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی و حضور پور شور اعضای کمیته روستایی و عشایری گفت: اداره روابط عمومی سازمان همواره از قبل برنامه‌های ستاد دهه فجر را تدوین و به  اعضای ستاد معرفی می‌کند تا برنامه‌های پیشنهادی با ایده‌ها و با کیفیت بالایی مصوب شده و در دهه فجر به اجرا برسد.

مهرابی با اشاره به اینکه سال گذشته تجربه برگزاری با شکوه دهه فجر توسط سازمان جهاد کشاورزی انجام شد که یکی از بی نظیرترین برنامه‌ها در بین دستگاه‌های مختلف بوده افزود: امسال نیز با برنامه‌ریزی که از قبل شده و با همکاری کلیه دست اندرکاران ستاد دهه فجر سازمان برنامه‌ای در خور نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار نمائیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی، سازمان جهاد کشاورزی استان از هزینه دولتی استفاده نکرده و تامین هزینه‌ها با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی صورت گرفت خاطرنشان کرد:امسال نیز برنامه‌ها را سعی داریم با کمک بخش خصوصی اجرا کرده  و هزینه دولتی ایجاد نکنیم.

مهرابی تصریح کرد: برنامه‌های ما یادآور جشن انقلاب اسلامی و انعکاس خدماتی است که توسط ادارات زیر ربط و دستگاه‌ها مختلف و با نام جهاد کشاورزی استان به مردم ارائه خواهد شد.

مهرابی برنامه‌هایی مانند اعزام اکیپ‌های خدمات رسان به عشایر و روستائیان را کار بسیار زیبا و خداپسندانه‌ای عنوان کرد و و اضافه کرد: دیگر برنامه‌ها نیز در قالب‌ها و شکل‌های متفاوتی که نشانی از ولایت مداری انقلاب باشد در دهه فجر برگزار خواهد شد.

کووروش مهرابی ضمن تشریح وظایف و برنامه های ادارات و دستگاه‌های مرتبط به منظور هماهنگی و برگزاری هر چه بهتر این برنامه ها گفت: دستگاهها و ادارات لازم است برنامه‌ها و پیشنهادات خود را آماده و در جلسات آینده کمیته روستایی و عشایری به منظور بررسی و مصوب شدن برای اجرا اعلام کنند.

گفتنی است در این هر یک از مدعوین و اعضای کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. نمایش تعداد بازدیدها : 110

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0