.Default.reDropDownBody { min-width: 60px; }
پنج‌شنبه, 3 اسفند 1396
عنوان : بخش كشاورزی با تلاش و كار جهادی مانوس است
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ 
ساعت : ۸:۱۲:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در گردهمایی مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه، ائمه جماعات و رابطین عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ضمن تسلیت درگذشت عالم عالیقدر آیت ا...هاشمی رفسنجانی و تسلیت جانگداز حضرت فاطمه معصومه(ص) گفت: بخش کشاورزی با تلاش وکار جهادی مانوس است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه؛دکتر خسرو شهبازی با اشاره به اینکه در گذشته در روستاها و سازندگی کشور کار جهادی صورت می گرفت افزود: امروزه نیز نیروی انسانی ما نیازمند روحیه جهادی و فرهنگی بوده و باید کار فرهنگی بیشتری صورت گیرد.

شهبازی نقش کشاورزان را در جامعه بسیار با اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای ما ارتباط نزدیکی با کشاورزان دارند و از این لحاظ با اخلاق و تربیت جهادی با آنان روبرو می شوند.

شهبازی افزود: نیروهای تازه استخدام شده نیز باید به اخلاق و فرهنگ کار جهادی آشنا شده و آن را سرلوحه کاری خویش قرار دهند.

شهبازی در ادامه از پیگیری در خصوص تجهیز امکانات نمازخانه های مراکز جهاد کشاورزی خبر داد و افزود: نمازجماعت و مسائل فرهنگی و عقیدتی در مراکز جهادی کشاورزی و دیگر ادارات تابعه باید با شکوه برگزار شوند تا بتوان تاثیر بسزایی داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام یوسفی نیا مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ضمن عرض تسلیت در گذشت یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه (ص) گفت: حضرت معصومه(ص) دارای کرامت و جایگاه خاصی در بین امامان دارند.

وی با اشاره به اینکه در روایات بسیار بر زیارت حضرت معصومه (ص) سفارش شده افزود: هر کسی که به زیارت ایشان برود بهشت بر او واجب میشود.

یوسفی نیا سپس به ویژگی های  آیت ا... هاشمی رفسنجانی عالم عالیقدر فقید پرداخت و خاطرنشان کرد: مرحوم آیت ا... هاشمی رفسنجانی همواره در دوران قبل از انقلاب یکی از یاران همدل امام و رهبری بوده و بعد از انقلاب نیز منشا خدمات ارزنده ای برای نظام جمهوری اسلامی بودند.

یوسفی نیا سپس به برنامه های فرهنگی و عقیدتی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی پرداخت و تصریح نمود: برنامه های فرهنگی و عقیدتی در بخش کشاورزی استان با هماهنگی و سرپرستی مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد شهرستان ها و ادارات برای کارکنان تدوین و اجرا شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه خواست برنامه های کمیته روستایی و عشایری را که برای دهه فجر تدوین شده به نحو احسن در این ایام برگزار کرده و گزارش اقدامات را برای ارزیابی به حوزه نمایندگی ستاد سازمان ارسال نمایند.

یوسفی نیا گفت: در سال گذشته سازمان جهاد کشاورزی استان در برگزاری نماز و برگزاری برنامه های دهه فجر جزء دستگاه برتر استان معرفی شده است.

در پایان مهندس احمدیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز با اشاره به اینکه در دنیا و آخرت چیزی جز فضائل و ارزش های انسانی برای بشر نمی ماند گفت: انسان باید برای رسیدن به جایگاه انسانی آنچه حق بوده را بپذیرد و برای اهداف و آرمان های والای خویش تلاش کند.نمایش تعداد بازدیدها : 131

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0