جستجو :         
  فهرست


فرصت های سرمایه گذاریاطلاعیه


صنایع تبدیلیورود به سیستم
نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
کد عبور خود را فراموش کرده ام


خدمات قابل ارائه


سایر پایگاههای سازمان


پرتال شهرستانها


اهم اخبار


اخبار
رئيس اداره روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان كرمانشاه گفت: هرگونه شايعه پيرامون سوء قصد به جان رئيس اين سازمان كذب بوده و سوختگي وي براثر مواد شيميايي كاملاً اتفاقي ودر اثر تعميرات منزل بوده است.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سنقروکلیایی گفت:یک دوره آموزشی با حضور 40 نفراز مخاطبین جوان در این شهرستان برگزار و افراد با اصول نوین پرورش طیور بومی در محیط های روستایی و خانگی و نیز جوجه کشی علمی تحت این شرایط آشنا شدند.
مشاور وزیر و مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی از تدوین طرح بلوک بندی ساماندهی کارشناسان و ناظران کشاورزی در مناطق روستایی خبر داد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سنقروکلیایی گفت: اكیپ مركز تحقیقات سازمان جهادكشاورزی استان کرمانشاه از سایت كاشت الگویی گندم آذر2 و ریژاب و جو سرارود در سایت طرح ساماندهی دیمزارها شهرستان سنقروکلیایی بازدید کردند.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سنقروکلیایی گفت:تعدادی از كشاورزان و كارشناسان شهرستان سنقروکلیلیی توسط جهادکشاورزی به شهرستان کنگاور اعزام شده و از مزرعه تحقیقی ـ ترویجی این شهرستان بازدید کردند.
رییس‌جمهوری روز چهارشنبه توسعه اقتصاد خلاق را گامی بزرگ در راستای اقتصاد مقاومتی دانست و بر لزوم تسهیل و حمایت از ورود گسترده بخش خصوصی به ویژه انجمن‌های تخصصی به این مقوله و استفاده از تجربیات جهانی تأکید کرد.
هشتمين جشنواره دوسالانه رسانه هاي آموزشي وترويجي بخش كشاورزي وزارت جهاد كشاورزي در مرداد ماه سال جاري به ميزباني استان كر مانشاه با حضور جمعي از هنر مندان فيلم سازان ، عكاسان ، نويسندگان بخش كشاورزي سراسر كشور بر گزار خواهد شد.
رییس جمهوری در نشست مدیران غرب استان تهران با قدردانی از استقبال گرم و صمیمی مردم شهرستانهای شهریار، ملارد و قدس تصریح کرد که ۲۰ طرح و پروژه در بخش های صنعتی ، آب و فاضلاب ، بهداشت و راه ها، با ۶۴۲ میلیارد تومان در این منطقه در سال ۹۴ و ۹۵ اجرایی می شود.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه: اعتماد دولت به بورس كالا، آرزوی دیرینه كشاورزان را محقق كرد 
همایش تشریح چگونگی اجرای سیاست قیمت تضمینی جو در بورس کالای ایران،با حضور مدیران سازمان جهاد کشاورزی، استانداری و تعاون روستایی استان کرمانشاه، مدیران و کارشناسان ارشد بورس کالای ایران و تولیدکنندگان و کشاورزان این استان در تالار بعثت کرمانشاه برگزار شد.
از هر گونه توسعه کمی واحدهای طیور استان قم تا اطلاع ثانونی خودداری می‌شود.
صفحه1از11712345678910.بعدي.
  آرشيو اخبار


اطلاعات تماس
پست الکترونيک سازمان : jkker@kermanshah.maj.ir
 
نشانی : كرمانشاه ميدان سپاه بلواركشاورز سازمان جهاد كشاورزی - كد پستي 48331-67158

تلفن : 38358340- 38358370- 38358380 - 083

فاكس : 38375938 - 38370268 - 083

دريافت پيامك اداره روابط عمومي : 09356298589


پیوندها
 

خدمات الکترونیک


سایر پیوندهای استانی


كاربران آنلاين
تعداد کاربران شناخته نشده (45)
تعداد کاربران شناخته شده (0)


نظرسنجي

كيفيت پورتال را چگونه ارزيابي مي كنيد؟كيفيت اطلاع رساني در بخشهاي مختلف پورتال را چگونه ارزيابي مي كنيد؟ارسال راي 


پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

DOURAN Portal V3.9.8.7

V3.9.8.7